بیمه درمان تکمیلی انفرادی

بیمه درمان انفرادی چیست؟ در راستای حمایت از افرادی که نمی‌توانند تحت نظر سازمان‌های حقوقی به صورت گروهی بیمه تکمیلی درمان را تهیه کنند، بیمه دی اقدام به ارائه طرح بیمه درمان تکمیلی انفرادی (بیمه درمان انفرادی) نموده است.

سرفصل های مقاله

معرفی محصول بیمه درمان تکمیلی انفرادی

بیمه درمان انفرادی چیست؟

در راستای حمایت از افرادی که نمی‌توانند تحت نظر سازمان‌های حقوقی به صورت گروهی بیمه تکمیلی درمان را تهیه کنند، بیمه دی اقدام به ارائه طرح بیمه درمان تکمیلی انفرادی (بیمه درمان انفرادی) نموده است.

در بیمه درمان انفرادی شرکت بیمه دی به عنوان بیمه‌گر متعهد به پرداخت هزینه‌های درمانی و بیمارستانی بیمه‌گذار شامل هزینه‌های بیمارستانی، عمل‌های جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپایی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ناباروری، ویزیت، دارو دندانپزشکی ، رفع عیوب انکساری و سمعک براساس شرایط بیمه‌نامه و فرانشیز توافق شده است.

راهنمای خرید

راهنمای خرید:
ارائه پوشش بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی  ملزم به رعایت شرایط زیر است:

1- سقف سنی حداقل یک سال تمام و حداکثر  70سال تمام است.

2- دوره انتظار: برای زایمان اعم از طبیعی و سزارین  9 ماه تمام

برای بیماری‌های مزمن مانند: لوزه، پروستات، دیسک ستون فقرات و گردن، پولیپ، جراجی سینوس، میومکتومی و هیسترکتومی، واریکوسل، سیستوسل و رکتوسل، استرابیسم، لیزیک، کاتاراکت، سرطان، آنتروسل، نارسائی مزمن کلیه، سنگ کلیه، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی و عمل جراحی قلب به استثنا موارد حاد و اورژانسی به تایید پزشک معتمد بیمه‌گر، زردی و بیماری‌های مزمن عفونی مانند: سل و همچنین پیوند اعضا و تمپانوماستوئیدکتومی و سپتوپلاستی و فتق و گواتر و صرع و هزینه درمان ناشی از حوادث مربوط به ادامه معالجاتی که قبل از اولین تاریخ پوشش بیمه شده اتفاق افتاده باشد،  3ماه تمام

3- فرانشیز در کلیه موارد و در صورت عدم استفاده از سهم بیمه‌گران حداقل  10درصد هزینه‌های درمانی مورد تعهد است.

4- تکمیل پرسشنامه سلامت و تایید پزشک معتمد

برای دانلود کاتالوگ و نرخ بر روی این لینک کلیک کنید